Kanceláře v PrazeKlikni

Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.

Pronájem kanceláří Evropská Praha 6

domů

Lokalita >> Evropská, 160 00 Praha 6 - Dejvicev

Pronájem kanceláří Praha 6

Představujeme Vám kanceláře k pronájmu Dejvice, které se nachází na výborně dostupném úseku Evropské ulice nedaleko metra Dejvická.

Kancelářský objekt působí moderním dojmem nejen díky svému nadčasovému designu, ale i díky zvoleným materiálům na opláštění. Business centrum a jeho prostředí s 24 hodinovou recepcí, telefonními rozvody, ISDN přípojkami, vnitřními svislými žaluziemi, klimatizací, optickému řešení sítí, záložními zdroji, kantýnou a parkovacími stáními je skvělou volbou pro malé a střední společnosti hledající kanceláře k pronájmu Praha 6 Dejvice.

Součástí kancelářské budovy k pronájmu je jídelna a fitness pro zaměstnance. Kanceláře jsou navíc řešené otevřenou formou s možností členění na menší jednotky. Nedaleké koupaliště Džbán a přírodní rezervace Divoká Šárka dotváří ideální místo pro obchodní činnost. V dosahuje kanceláří je samozřejmě mezinárodní letiště, cca 10 min. jízdy.

Cena kanceláře k pronájmu na Evropské ulici sestavujeme na základě krátké poptávky s konkrétními požadavky. Zasílejte nám prosím jednoduchou poptávku nebo nám nonstop volejte a my se o vše potřebné postaráme.

Děkujeme za váš čas a těšíme se na spolupráci.

Zašlete poptávku nebo volejte non-stop: +420 773 295 925

Pronájem kanceláří Praha 6 Pronájem kanceláří Praha 6 Pronájem kanceláří Praha 6 Pronájem kanceláří Praha 6 Pronájem kanceláří Praha 6 Pronájem kanceláří Praha 6 Pronájem kanceláří Praha 6 Pronájem kanceláří Praha 6 Pronájem kanceláří Praha 6

Naši partneři:

Pronájem kanceláří Praha Kanceláře k pronájmu Praha Pronájem bytů Praha – pronájmy.cz Ubytování Šumava - www.sumava24.cz www.flora-online.cz – rozvoz květin po celé ČR

Náš web používá cookies pro personalizaci obsahu a statistiky návštěvnosti. Použitím webu s tím vyjadřujete souhlas – více informací.


Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.


Rozšířený formulář »