Pronájem kanceláře PrahaKlikni

Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.

Pronájem kanceláře Cube Office Center Evropská Praha 6

domů

Lokalita >> Evropská, 160 00 Praha 6 - Dejvicev

Pronájem kanceláří Praha 6

Představujeme Vám kanceláře k pronájmu v moderním a výborně dostupném kancelářském centru Cube Office Center Dejvice, které se nachází na výborně dostupném úseku Evropské ulice nedaleko metra Dejvická.

Kancelářský objekt Cube působí moderním dojmem nejen díky svému nadčasovému designu, ale i díky zvoleným materiálům na opláštění. Business centrum a jeho prostředí s 24 hodinovou recepcí, telefonními rozvody, ISDN přípojkami, vnitřními svislými žaluziemi, klimatizací, optickému řešení sítí, záložními zdroji, kantýnou a parkovacími stáními je skvělou volbou pro malé a střední společnosti hledající kanceláře k pronájmu Praha 6 Dejvice.

Součástí kancelářské budovy k pronájmu je jídelna a fitness pro zaměstnance. Kanceláře jsou navíc řešené otevřenou formou s možností členění na menší jednotky. Nedaleké koupaliště Džbán a přírodní rezervace Divoká Šárka dotváří ideální místo pro obchodní činnost. V dosahuje kanceláří je samozřejmě mezinárodní letiště, cca 10 min. jízdy.

Cena kanceláře k pronájmu na Evropské ulici sestavujeme na základě krátké poptávky s konkrétními požadavky. Zasílejte nám prosím jednoduchou poptávku nebo nám nonstop volejte a my se o vše potřebné postaráme.

Děkujeme za váš čas a těšíme se na spolupráci. Poptávejte kanceláře BEZ jakékoli provize. Nabídky připravíme do 30 minut, Pražské kanceláře.

Zašlete poptávku nebo volejte non-stop: +420 773 295 925

Pronájem kanceláří Praha 6 Pronájem kanceláří Praha 6 Pronájem kanceláří Praha 6 Pronájem kanceláří Praha 6 Pronájem kanceláří Praha 6 Pronájem kanceláří Praha 6 Pronájem kanceláří Praha 6 Pronájem kanceláří Praha 6 Pronájem kanceláří Praha 6

Spolupracujeme:

Pronájem kanceláře Praha a okolí Pronájem kanceláře Praha a celá ČR Ubytování Šumava Pronájem skladů Praha Rozvoz květin po celé ČR

Náš web používá cookies pro personalizaci obsahu a statistiky návštěvnosti. Použitím webu s tím vyjadřujete souhlas – více informací.


Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.


Rozšířený formulář »