Pronájem kanceláře PrahaKlikni

Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.

Pronájem kanceláří Vinohradská Office Centre Praha 3

domů

Lokalita >> Vinohradská, 130 00 Praha 3

Pronájem kanceláří Vinohradská Office Centre Praha 3 - akční nabídka

Nabízíme výborně situované a lehce dopravně dostupné kanceláře k pronájmu Praha 3 na Vinohradské ulici v kancelářském centru Vinohradská Office Centre. Pronájem kanceláří Praha se nachází v moderní administrativní budově mezi metry trasy A, Flora a Želivského. Kancelářské prostory Vinohradská jsou s nonstop ostrahou a centrální recepcí.

Veškeré kanceláře nabízí širokou škálu variability a dají se upravovat dle přání zákazníka.

Samozřejmostí je vzduchotechnika, systém vstupu na čipové karty, protipožární systém, připojení skrz optické kabely, datové rozvody a další standardní vybavení moderních kancelářských budov.

Blízkost centra Prahy a nákupního centra Atrium Flora nabízí veškerou podporu pro případná obchodní jednání v kavárnách, pizzeriích a ostatních restauracích.

Díky velké variabilitě kanceláří může být cena u jednotlivých kanceláří k pronájmu rozdílná. Cenu konkrétní kanceláře k pronájmu sestavujeme přímo na místě během krátké prohlídky centra.

Návštěvu kanceláří zařídíme rádi ihned, jakmile zašlete poptávku nebo zavoláte na non-stop linku. Veškeré profesionální služby naší společností jsou bez jakékoli provize a vycházíme maximálně vstříc veškerým potřebám zákazníka.

Těšíme se na spolupráci

Zašlete poptávku nebo volejte non-stop: +420 773 295 925

Pronájem kanceláří Praha 3 Pronájem kanceláří Praha 3 Pronájem kanceláří Praha 3 Pronájem kanceláří Praha 3 Pronájem kanceláří Praha 3 Pronájem kanceláří Praha 3

Spolupracujeme:

Pronájem kanceláře Praha a okolí Pronájem kanceláře Praha a celá ČR Ubytování Šumava Pronájem skladů Praha Rozvoz květin po celé ČR

Náš web používá cookies pro personalizaci obsahu a statistiky návštěvnosti. Použitím webu s tím vyjadřujete souhlas – více informací.


Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.


Rozšířený formulář »