Pronájem kanceláře PrahaKlikni

Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.

Pronájem kanceláří Kodaňská Office Center 4D
Praha 10 Eden / Vršovice

domů

Lokalita >> Kodaňská ulice, 101 00 Praha 10

Kanceláře k pronájmu Praha 10 se nachází poblíž Vršovické třídy mezi ulicemi Kodaňská, Moldavská a Kavkazská v centrální části Prahy 10 – Vršovice. Jedná se o obchodně – administrativní pronájem kanceláří o celkové ploše cca 30.000 m2 v těsné blízkosti obchodního komplexu EDEN, sportovního areálu SLAVIA, správních úřadů Prahy 10 a expozitur peněžních ústavů. Architektonicky a technicky se jedná o komplex tří vzájemně propojených budov A, B a C, což umožňuje flexibilně reagovat na potřeby obchodních partnerů v závislosti na velikosti pronajímané plochy a zajistit tak potřebná dispoziční řešení.

 • Klimatizované kanceláře k pronájmu
 • Maximální flexibilita kanceláří
 • Sdílené internetové připojení zdarma
 • Automatické osvitové venkovní žaluzie
 • Ostraha 24/7, kamerový systém
 • Strukturovaná PC kabeláž
 • Digitální telefonní ústředna
 • Pobočka České pošty
 • Skladové prostory
 • Zasedací místnosti k pronájmu
 • Venkovní a vnitřní parkovací stání
 • Restaurace, kavárna
 • Zubní ordinace, Fyzioterapeut, Prodejna sýrů, Tabák, Kolárna, Cestovní kancelář, Kadeřnictví, Pedikúra,…

Spojení: objekt má velmi dobrou dopravní dostupnost jak pro osobní tak i veřejnou dopravu s rychlým napojením na páteřní komunikace, především městský okruh a dálnici D1. Poblíž objektu se nachází tramvajové zastávky linek č. 4, 7, 22, 24, autobusové zastávky linek č. 101, 124, 135, 136, 139, 150, 213 a vlaková stanice Nádraží Vršovice.

Typy kanceláří k pronájmu

1) malé kanceláře od 14,40 m2 do 36 m2
Kanceláře k pronájmu jsou orientované na severní i jižní stranu, prostory jsou klimatizované, příčky oddělující kanceláře jsou sádrokartonové, vybaveny koberci, okna jsou chráněna proti mimořádnému osvitu vnějšími žaluziemi s automatickým ovládáním i vnitřními žaluziemi s mechanickým ovládáním, na patrech jsou společné kuchyňky, toalety, výtahy spojující prostory s lobby a recepcí.

2) kanceláře cca. 100 m2
Pronájem kanceláří je orientován na severní nebo jižní stranu, kanceláře jsou klimatizované, příčky oddělující kanceláře jsou sádrokartonové, vybaveny koberci, okna jsou chráněna proti mimořádnému osvitu vnějšími žaluziemi s automatickým ovládáním a vnitřními žaluziemi s mechanickým ovládáním, na patrech jsou společné kuchyňky, toalety, výtahy spojující prostory s lobby a recepcí.

3) kanceláře cca. 400 m2 – 9302 pod uzavřením, se samostatnou kuchyňkou a sociálním zařízením
Kanceláře k pronájmu v budově A jsou orientované na všechny světové strany, v budově B na jižní a severní stranu. Prostory jsou klimatizované, standardního rázu, příčky oddělující kanceláře jsou skleněné, sádrokartonové, vybaveny koberci, okna jsou chráněna proti mimořádnému osvitu vnějšími žaluziemi s automatickým ovládáním i vnitřními žaluziemi s mechanickým ovládáním, prostory jsou pod uzavřením oddělujícím výtahové lobby, se samostatnou kuchyňkou a sociálním zařízením.

Návštěvu centra zařídíme ihned, jakmile zašlete poptávku nebo zavoláte na non-stop linku. Veškeré profesionální služby naší společností jsou bez jakékoli provize a vycházíme maximálně vstříc veškerým potřebám zákazníka. Uspokojíme veškerá přání našich klientů.

Jsme si jisti, že si vyberete a těšíme se na kontakt od Vás.

Zašlete poptávku nebo volejte non-stop: +420 773 295 925

Pronájem kanceláří Praha 10 - Kodaňská Pronájem kanceláří Praha 10 - Kodaňská Pronájem kanceláří Praha 10 - Kodaňská Pronájem kanceláří Praha 10 - Kodaňská Pronájem kanceláří Praha 10 - Kodaňská Pronájem kanceláří Praha 10 - Kodaňská Pronájem kanceláří Praha 10 - Kodaňská Pronájem kanceláří Praha 10 - Kodaňská Pronájem kanceláří Praha 10 - Kodaňská

Spolupracujeme:

Pronájem kanceláře Praha a okolí Pronájem kanceláře Praha a celá ČR Ubytování Šumava Pronájem skladů Praha Rozvoz květin po celé ČR

Náš web používá cookies pro personalizaci obsahu a statistiky návštěvnosti. Použitím webu s tím vyjadřujete souhlas – více informací.


Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.


Rozšířený formulář »