Pronájem kanceláře PrahaKlikni

Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.

Pronájem kanceláří Luxembourg Plaza Přemyslovská Praha 3

domů

Lokalita >> Přemyslovská, Praha 3

Kanceláře k pronájmu v Luxembourg Plaza Praha 3 nabízí komplexní kancelářský servis se zaměřením na pronájem kanceláří a apartmánů. Kanceláře jsou umístěny ve zcela novém business centru, vstup do budov je pro klienty zajištěn denně 24 hodin, budovy jsou hlídány bezpečnostní službou, vstupní prostory jsou z bezpečnostních důvodů monitorovány. Všechny prostory jsou klimatizovány, jsou kompletně zařízeny kancelářským nábytkem. U vstupu do objektu je reprezentativní recepce fungující 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Budova je zabezpečena protipožární elektrickou signalizací a CCTV kamerovou ostrahou. V centru je možné provést také registrace sídla společnosti.

Možnosti, služby

vybavené kancelářevirtuální  kancelářemobilní kancelářezasedací místnost

Popis kanceláří Luxembourg Plaza

Výborně situované, moderní centrum nabízí zařízené kancelářské prostory, zasedací místnosti na krátkodobý i dlouhodobý pronájem a samozřejmě možnost registrace sídla společnosti.

  • cenově výhodný pronájem kanceláří Praha 3
  • Registrace sídla společnosti
  • Virtuální kancelář
  • vybavené zasedací místnosti
  • recepce s administrativní a reprezentativní asistentkou
  • nadstandardně vybavené zázemí, kuchyňka, business lounge, …
  • vysokorychlostní internet a veškeré potřebné IT včetně server room
  • síť LAN
  • non-stop přístup do kanceláře, ochranka

... kompletní podpora, služby a veškerý servis jaký klient vyžaduje

Cena kanceláří na Floře Luxembourg Plaza

Díky velké variabilitě kanceláří, sestavujeme cenu přímo na místě během prohlídky centra. Návštěva centra je zařízena ihned, jakmile zašlete poptávku nebo zavoláte na non-stop linku. Veškeré profesionální služby naší společností jsou bez jakékoli provize a vycházíme maximálně vstříc veškerým potřebám zákazníka. Uspokojíme veškerá přání našich klientů.

Těšíme se na spolupráci.

Zašlete poptávku nebo volejte non-stop: +420 773 295 925

Kanceláře v Praze - PřemyslovskáKanceláře v Praze - PřemyslovskáKanceláře v Praze - PřemyslovskáKanceláře v Praze - Přemyslovská

Spolupracujeme:

Pronájem kanceláře Praha a okolí Pronájem kanceláře Praha a celá ČR Ubytování Šumava Pronájem skladů Praha Rozvoz květin po celé ČR

Náš web používá cookies pro personalizaci obsahu a statistiky návštěvnosti. Použitím webu s tím vyjadřujete souhlas – více informací.


Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.


Rozšířený formulář »