Kanceláře v PrazeKlikni

Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.

Pronájem kanceláří Přemyslovská Praha 2

domů

Lokalita >> Přemyslovská, Praha 2

Kanceláře k pronájmu Praha 2 nabízí komplexní kancelářský servis se zaměřením na pronájem kanceláří a apartmánů. Kanceláře jsou umístěny ve zcela novém business centru, vstup do budov je pro klienty zajištěn denně 24 hodin, budovy jsou hlídány bezpečnostní službou, vstupní prostory jsou z bezpečnostních důvodů monitorovány. Všechny prostory jsou klimatizovány, jsou kompletně zařízeny kancelářským nábytkem. U vstupu do objektu je reprezentativní recepce fungující 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Budova je zabezpečena protipožární elektrickou signalizací a CCTV kamerovou ostrahou. V centru je možné provést také registrace sídla společnosti.

Možnosti, služby

vybavené kancelářevirtuální  kancelářemobilní kancelářezasedací místnost

Popis centra

Výborně situované, moderní centrum nabízí zařízené kancelářské prostory, zasedací místnosti na krátkodobý i dlouhodobý pronájem a samozřejmě možnost registrace sídla společnosti.

  • Pronájem kanceláří Praha 2
  • Registrace sídla společnosti
  • Virtuální kancelář
  • vybavené zasedací místnosti
  • recepce s administrativní a reprezentativní asistentkou
  • nadstandardně vybavené zázemí, kuchyňka, business lounge, …
  • vysokorychlostní internet a veškeré potřebné IT včetně server room
  • síť LAN
  • non-stop přístup do kanceláře, ochranka

... kompletní podpora, služby a veškerý servis jaký klient vyžaduje

Cena

Díky velké variabilitě kanceláří, sestavujeme cenu přímo na místě během prohlídky centra. Návštěva centra je zařízena ihned, jakmile zašlete poptávku nebo zavoláte na non-stop linku. Veškeré profesionální služby naší společností jsou bez jakékoli provize a vycházíme maximálně vstříc veškerým potřebám zákazníka. Uspokojíme veškerá přání našich klientů.

Těšíme se na spolupráci.

Zašlete poptávku nebo volejte non-stop: +420 773 295 925

Kanceláře v Praze - PřemyslovskáKanceláře v Praze - PřemyslovskáKanceláře v Praze - PřemyslovskáKanceláře v Praze - Přemyslovská

Naši partneři:

Pronájem kanceláří Praha Kanceláře k pronájmu Praha Pronájem bytů Praha – pronájmy.cz Ubytování Šumava - www.sumava24.cz www.flora-online.cz – rozvoz květin po celé ČR

Náš web používá cookies pro personalizaci obsahu a statistiky návštěvnosti. Použitím webu s tím vyjadřujete souhlas – více informací.


Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.


Rozšířený formulář »