Pronájem kanceláře PrahaKlikni

Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.

Pronájem kanceláře Valdek House Jugoslávská Praha 2

domů

Lokalita kanceláří >> Jugoslávská, 120 00 Praha 2

Pronájem kanceláří Valdek Praha 2 - Jugoslávská

Představujeme prestižní kanceláře k pronájmu Praha 2 Valdek House, výborně dopravně dostupné na metro A a C, o výměrách 195 – 2.100 m2. Z oken kancelářské budovy na Vinohradech je možné vidět na náměstí Míru, do ulic Italská, Anglická a Jugoslávská.

Kanceláře jsou s nepřetržitou ostrahou, recepcí a parkováním v podzemní garáži. Kanceláře k pronájmu Jugoslávská jsou standardně vybaveny klimatizací, optickými rozvody internetu a dalšími standardními, datovými sítěmi.

Blízkost centra Prahy nabízí veškerou podporu pro případná obchodní jednání v kavárnách, pizzeriích nákupních centrech a ostatních restauracích.

Díky velké variabilitě kanceláří může být cena u jednotlivých kanceláří k pronájmu rozdílná. Cenu konkrétní kanceláře k pronájmu sestavujeme přímo na místě během krátké prohlídky centra.

Návštěva kancelářského centra je zařízena ihned, jakmile zašlete poptávku nebo zavoláte na non-stop linku. Veškeré profesionální služby naší společností jsou bez jakékoli provize a vycházíme maximálně vstříc veškerým potřebám zákazníka.

Těšíme se na spolupráci

Zašlete poptávku nebo volejte non-stop: +420 773 295 925

Pronájem kanceláří Praha 2 Pronájem kanceláří Praha 2 Pronájem kanceláří Praha 2 Pronájem kanceláří Praha 2 Pronájem kanceláří Praha 2 Pronájem kanceláří Praha 2 Pronájem kanceláří Praha 2

Spolupracujeme:

Pronájem kanceláře Praha a okolí Pronájem kanceláře Praha a celá ČR Ubytování Šumava Pronájem skladů Praha Rozvoz květin po celé ČR

Náš web používá cookies pro personalizaci obsahu a statistiky návštěvnosti. Použitím webu s tím vyjadřujete souhlas – více informací.


Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.


Rozšířený formulář »