Pronájem kanceláře PrahaKlikni

Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.

Pronájem kanceláří Filadelfie BB Centrum Praha 4- nově v nabídce

domů

Lokalita BB Centra>> Praha 4

Kanceláře k pronájmu Praha 4 jsou umístěny v jedné z nejprestižnějších obchodních zón Prahy 4. Nová výšková kancelářská budova FILADELFIE a ostatní business centra se nacházejí mezi ulicemi Želetavská, U Pomníku a U Michelské školy, v sousedství již stojících budov B, C a E. FILADELFIE nabídne svým nájemcům plochu o téměř 30 000 m2 kancelářských ploch v sedmnácti nadzemních podlažích. Typické nadzemní podlaží má 1 760 m2 pronajmutelné plochy. V kvalitě vnitřního prostředí a uživatelského komfortu patří FILADELFIE k nejmodernějším administrativním budovám a odráží se v ní bohaté zkušenosti developera BB Centra

Možnosti, služby

vybavené kancelářevirtuální  kancelářezasedací místnost

Popis BB Centra - Filadelfie

Flexibilní uspořádání kanceláří na velkých základových deskách, Přístup přes centrální recepci, Soukromé toalety a kuchyňky, Registrace sídla společnosti, Celková Virtuální kancelář, Systém kontroly vstupu, Centrální vytápění, Ventilační systém dodávající zvlhčený vzduch do každé místnosti, Serverovny se zvláštní přípojkou střídavého proudu pro každou jednotku, Nejmodernější telekomunikační prostředky, Závodní jídelna, Horní patra s balkóny nebo terasami.

Cena kanceláří ve Filadelfii a BB centru vůbec.

Díky velké variabilitě kanceláří, sestavujeme cenu přímo na místě během prohlídky centra. Návštěva centra je zařízena ihned, jakmile zašlete poptávku nebo zavoláte na non-stop linku. Veškeré profesionální služby naší společností jsou bez jakékoli provize a vycházíme maximálně vstříc veškerým potřebám zákazníka. Uspokojíme veškerá přání našich klientů.

Těšíme se na spolupráci a v případě zájmů ještě koukněte na pronájem kanceláří v BB Centru.

Zašlete poptávku nebo volejte non-stop: +420 773 295 925

Filadelfie pronájem kanceláří Praha 4

Spolupracujeme:

Pronájem kanceláře Praha a okolí Pronájem kanceláře Praha a celá ČR Ubytování Šumava Pronájem skladů Praha Rozvoz květin po celé ČR

Náš web používá cookies pro personalizaci obsahu a statistiky návštěvnosti. Použitím webu s tím vyjadřujete souhlas – více informací.


Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.


Rozšířený formulář »