Pronájem kanceláře PrahaKlikni

Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.

Pronájem kanceláře Opletalova Praha 1

Nové centrum - skvělá cena domů

Lokalita >> Opletalova, Praha 1

Moderně a nově zařízené business centrum má skvělou polohu v centru hlavního města a nabízí pronájem kanceláří Praha 1 za skvělých podmínek. Je skvěle dostupné na metro – stanice „B“ Masarykovo nádraží - 50 m chůze a parkování je zajištěno v přilehlém podzemním parkovišti. Kancelářské centrum je vhodné jak pro začínající společnosti, tak pro pobočky zavedených mezinárodních firem.

Business centrum v Opletalově ulici nabízí kanceláře k pronájmu v několika konceptech:

Zařízená kancelář Praha 1

Kanceláře k pronájmu Praha 1 Opletalova ulice nabízí zařízené prostory na exkluzivní adrese za velmi příjemnou cenu. V nabídce jsou klimatizované kanceláře různých velikostí, od jednoho pracovního místa až po větší prostory, které lze uspořádat jako openspace.

Koncept nabízející pronájem kanceláří Praha v Opletalově ulici je velmi oblíben u začínajících společností. Toto business centrum blízko Václavského náměstí poskytuje totiž pronájem kanceláří Praha, který je prakticky okamžitě k dispozici a cenově je bezkonkurenční!

Kanceláře k pronájmu jsou plně vybavené nábytkem i technologiemi, včetně kvalitního připojení k internetu a libovolným počtem telefonních linek.

Rozšíření nebo zmenšení prostorů v rámci jedné či více kanceláří je samozřejmostí.

Virtuální kancelář Praha 1

Nejlevnějším řešením pro klienty, kteří chtějí udělat dojem registrací sídla na Praze 1 a zároveň využívat podobného konceptu jakým je vybavená kancelář je Virtuální kancelář. Klient může pracovat v klidu svého domova nebo cestovat za svými klienty a business centrum v Opletalově ulici mu zajistí standardní provoz kanceláře k pronájmu, včetně starosti o poštu.

Veškeré příchozí tel. hovory profesionálně a dle přání klienta vyřídí školená recepční, představí se jménem společnosti, zařídí vše potřebné a v případě nutnosti dokáže přepojit hovor klientovi na mobilní telefon.

Virtuální kancelář Praha 1 nabízí samozřejmě prestižní adresu v centru Prahy pro korespondenci a zázemí pro schůzky s klienty nebo obchodními partnery.

Zasedací místnost Praha 1

Zasedací místnosti různých velikostí a vybavení jsou samozřejmě k dispozici na každém patře a lze je používat po předchozí rezervaci. Jejich uspořádání je vhodné pro jednorázové schůzky, prezentaci, meetingy nebo dlouhodobá firemní školení.

Konferenční místnosti jsou vybavené potřebnou technikou včetně LCD projektoru, připojením k vysokorychlostnímu internetu pomocí WiFi nebo síťovým kabelem.

Sdílená kancelář Praha 1 - novinka!

Naprostou novinkou, kterou si v poslední době stále častěji žádají klienti, je sdílená kancelář. Jedná se o výhodný pronájem pracovního místa ve sdílené kanceláři. Zájemce, klient získá za skvělou cenu pronájem pracovního místa u stolu v kanceláři s uzamykatelným boxem k uložení svých věcí. Tato varianta pronájmu „kanceláře“ Praha 1 je opravdu velmi oblíbená, také protože nabízí stejné standardní služby jako vybavená kancelář - služby recepce, krátkodobý pronájem jednací místnosti, přebíraní pošty, odesílání pošty, kopírování, scanování, fax, vazby dokumentů … apod.

Cena kanceláří Opletalova Praha 1

Díky velké variabilitě kanceláří, sestavujeme cenu přímo na místě během prohlídky centra. Návštěva centra je zařízena ihned, jakmile zašlete poptávku nebo zavoláte na non-stop linku. Veškeré profesionální služby naší společností jsou bez jakékoli provize a vycházíme maximálně vstříc veškerým potřebám zákazníka. Uspokojíme veškerá přání našich klientů.

Těšíme se na spolupráci, Pražské kanceláře.

Zašlete poptávku nebo volejte non-stop: +420 773 295 925

Opletalova - Praha 1 Opletalova - Praha 1 pronájem kanceláří Praha 1 pronájem kanceláří Praha 1 pronájem kanceláří Praha 1

Spolupracujeme:

Pronájem kanceláře Praha a okolí Pronájem kanceláře Praha a celá ČR Ubytování Šumava Pronájem skladů Praha Rozvoz květin po celé ČR

Náš web používá cookies pro personalizaci obsahu a statistiky návštěvnosti. Použitím webu s tím vyjadřujete souhlas – více informací.


Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.


Rozšířený formulář »