Pronájem kanceláře PrahaKlikni

Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.

Pronájem kanceláří Hybernská Praha 1- nově v nabídce

domů

Lokalita >> Hybernská 24, Praha 1

Hybernská Centrum je polyfunkční objekt nabízející pronájem kanceláří na ploše necelých 5000 m2 v šesti podlažích s dostatečným počtem parkovacích míst podzemních garážích. Parkovat lze také pohodlně v garážích nákupního centra Palladium nebo Kotva vzdálených 3 minuty chůze od budovy. U vstupu do objektu je reprezentativní recepce fungující 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Kanceláře k pronájmu jsou zabezpečeny protipožární elektrickou signalizací a CCTV kamerovou ostrahou. Moderní budova nabízí pronájem kanceláří za velmi přijatelnou cenu, včetně veškerých profesionálních služeb.

Možnosti, služby

vybavené kancelářevirtuální kancelářemobilní kancelářezasedací místnost

Popis centra

Nově otevřené (11/2010), skvěle situované, moderní centrum nabízí kanceláře k pronájmu, zasedací místnosti na krátkodobý i dlouhodobý pronájem a samozřejmě možnost registrace sídla společnosti. Jedná se o full service centrum, tzn. plně vybavené a servisované kanceláře a zasedací místnosti, včetně veškeré administrativní i jiné podpory ze strany asistentek. Klient se může plně věnovat své činnosti a kolektiv centra zařídí veškeré služby kolem. Kanceláře k pronájmu jsou velmi dobře přehledné a jejich umístění vyhovující vašemu dennímu užívání.

 • Pronájem kanceláří Praha 1
 • Registrace sídla společnosti. Virtuální kancelář
 • vybavené zasedací místnosti
 • recepce s administrativní a reprezentativní asistentkou
 • nadstandardně vybavené zázemí, kuchyňka, business lounge, televize, …
 • odpovídání telefonických hovorů, zanechávání vzkazů, sdílení outlook kalendáře
 • starost o veškerou poštu
 • servisní zóny (tiskárny, kopírovací stroje, scannery, faxy, řezačky, skartovačky, laminovačky, …)
 • vysokorychlostní internet a veškeré potřebné IT včetně server room
 • síť LAN
 • non-stop přístup do kanceláře, ochranka
 • podzemní parkoviště

... kompletní podpora, služby a veškerý servis jaký klient vyžaduje

Cena

Díky velké variabilitě kanceláří, sestavujeme cenu přímo na místě během prohlídky centra. Návštěva centra je zařízena ihned, jakmile zašlete poptávku nebo zavoláte na non-stop linku.

Veškeré profesionální služby naší společností jsou bez jakékoli provize a vycházíme maximálně vstříc veškerým potřebám zákazníka. Uspokojíme veškerá přání našich klientů.

Pronájem kanceláří Praha 1 – Ceny: pracovní místo ve vybavené kanceláři JIŽ od 6.000 Kč.

Těšíme se na spolupráci.

Zašlete poptávku nebo volejte non-stop: +420 773 295 925

Pronájem kanceláří Praha Pronájem kanceláří Praha Pronájem kanceláří Praha Pronájem kanceláří Praha Pronájem kanceláří Praha Pronájem kanceláří Praha

Spolupracujeme:

Pronájem kanceláře Praha a okolí Pronájem kanceláře Praha a celá ČR Ubytování Šumava Pronájem skladů Praha Rozvoz květin po celé ČR

Náš web používá cookies pro personalizaci obsahu a statistiky návštěvnosti. Použitím webu s tím vyjadřujete souhlas – více informací.


Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.


Rozšířený formulář »