Pronájem kanceláře PrahaKlikni

Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.

BB CENTRUM VILLAS kanceláře k pronájmu Želetavská Praha 4

domů

Lokalita kanceláří v BB Centru>> Želetavská, 140 00 Praha 4

Pronájem kanceláří BB CENTRUM Villas Praha 4

Nabízíme moderní kanceláře k pronájmu v administrativním komplexu BB Centrum Villas na Praze 4. Veškerá dopravní dostupnost je zaručena díky cca 5 minut vzdálenému metru a magistrále - 2 min. Před kanceláře k pronájmu jezdí pravidelná autobusová linka.

Budova BB Centrum Vilas je velmi reprezentativní s moderním vstupem a centrální recepcí. Kanceláře k pronájmu mohou být flexibilně uspořádány dle přání klienta. Kromě standardních technicko-elektronických řešení kanceláří (klimatizace, optické kabely, protipožární systém otevíratelná okna, datové krabice v podlahách,…) nabízí BBC Villas také parkování v podzemních garážích a 24 hodinový přístup do budovy.

Cenu konkrétních kancelářských ploch sestavujeme díky jejich velké variabilitě přímo na místě během krátké prohlídky centra nebo na základě Vaší krátké poptávky s konkrétními představami.

Zašlete nám prosím jednoduchou poptávku nebo nám zavolejte a my se o vše postaráme.

Těšíme se na spolupráci

Zašlete poptávku nebo volejte non-stop: +420 773 295 925

Pronájem kanceláří Praha 4 Pronájem kanceláří Praha 4 Pronájem kanceláří Praha 4 Pronájem kanceláří Praha 4 Pronájem kanceláří Praha 4 Pronájem kanceláří Praha 4 Pronájem kanceláří Praha 4 Pronájem kanceláří Praha 4

Spolupracujeme:

Pronájem kanceláře Praha a okolí Pronájem kanceláře Praha a celá ČR Ubytování Šumava Pronájem skladů Praha Rozvoz květin po celé ČR

Náš web používá cookies pro personalizaci obsahu a statistiky návštěvnosti. Použitím webu s tím vyjadřujete souhlas – více informací.


Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.


Rozšířený formulář »