Pronájem kanceláře PrahaKlikni

Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.

Pronájem kanceláří Prague Marina
Jankovcova Praha 7

domů

Lokalita kanceláří >> Praha 7

Pronájem kanceláří se nachází v polyfunkčním objektu nabízející kanceláře na ploše necelých 5000 m² v šesti podlažích s dostatečným počtem parkovacích míst v garážích. U vstupu do objektu je reprezentativní recepce fungující 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Kanceláře k pronájmu jsou zabezpečeny protipožární elektrickou signalizací a kamerovou ostrahou. Moderní budova nabízí kancelářské prostory za velmi přijatelnou cenu, včetně veškerých profesionálních služeb. Pronájem kanceláří Praha 7 nabízí ve třech budovách celkem 25 500m² kanceláří, 2 000m² obchodních ploch a 350 podzemních garáží. Půdorys budov je variabilní a umožňuje vysokou flexibilitu dělení pater a propojování objektů k dosažení velkoplošných kanceláří.

Možnosti, služby

vybavené kancelářevirtuální  kancelářemobilní kancelářezasedací místnost

Popis Prague Marina Office centra

Skvěle situované, moderní centrum nabízí kanceláře k pronájmu, zasedací místnosti na krátkodobý i dlouhodobý pronájem a samozřejmě možnost registrace sídla společnosti. Jedná se o full service centrum, tzn. plně vybavené a servisované kanceláře a zasedací místnosti, včetně veškeré administrativní i jiné podpory ze strany asistentek. Klient se může plně věnovat své činnosti a kolektiv centra zařídí veškeré služby kolem. Kanceláře k pronájmu jsou velmi dobře přehledné a jejich umístění vyhovující vašemu dennímu užívání.

  • Pronájem kanceláří Praha 7
  • Registrace sídla společnosti.
  • vybavené zasedací místnosti
  • recepce s administrativní a reprezentativní asistentkou
  • servisní zóny (tiskárny, kopírovací stroje, scannery, …)
  • vysokorychlostní internet a veškeré potřebné IT
  • síť LAN
  • non-stop přístup do kanceláře, ochranka
  • parkoviště

... kompletní podpora, služby a veškerý servis jaký klient vyžaduje

Cena kanceláří v Prague Marina

Díky velké variabilitě kanceláří, sestavujeme cenu přímo na místě během prohlídky centra. Návštěva centra je zařízena ihned, jakmile zašlete poptávku nebo zavoláte na non-stop linku. Veškeré profesionální služby naší společností jsou bez jakékoli provize a vycházíme maximálně vstříc veškerým potřebám zákazníka. Uspokojíme veškerá přání našich klientů.

Těšíme se na spolupráci.

Zašlete poptávku nebo volejte non-stop: +420 773 295 925

Jankovcova pronájem kanceláří Praha 7Jankovcova

Spolupracujeme:

Pronájem kanceláře Praha a okolí Pronájem kanceláře Praha a celá ČR Ubytování Šumava Pronájem skladů Praha Rozvoz květin po celé ČR

Náš web používá cookies pro personalizaci obsahu a statistiky návštěvnosti. Použitím webu s tím vyjadřujete souhlas – více informací.


Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.


Rozšířený formulář »