Kanceláře v PrazeKlikni

Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.

Pronájem kanceláří Štefánikova Praha 5

domů

Lokalita >> Praha 5

Kanceláře k pronájmu Praha 5 jsou reprezentativní, prostorné o celkové rozloze 191 m2 a nacházejí se v ulici Štefánikova, Praha 5- Smíchov. Kanceláře jsou ve 4. patře cihlové administrativní budovy v rychle se rozvíjející lokalitě blízko obchodního centra Nový Smíchov. V domě je 24 hodinová ostraha objektu a centrální recepce. Kanceláře k pronájmu jsou klimatizované s otevíratelnými okny. Flexibilní uspořádání kanceláří, buď jednotlivě nebo open space. Možnost pronájmu parkovacích stání v podzemních garážích za poplatek 175 EUR měsíčně. Výborná dopravní dostupnost, před domem je zastávka tramvaje, stanice metra Anděl linky B pouze 10 minut chůzí. Snadné napojení na pražský okruh a dálnici D5. Pronájem kanceláří na této lokalitě je skvělou volbou z hlediska dostupnosti a poměru cena/kvalita.

Možnosti, služby

vybavené kancelářevirtuální  kancelářemobilní kancelářezasedací místnost

Popis centra

Kanceláře jsou skvěle situované a moderní centrum nabízí kanceláře k pronájmu, zasedací místnosti na krátkodobý i dlouhodobý pronájem a samozřejmě možnost registrace sídla společnosti. Jedná se o full service centrum, tzn. plně vybavené a servisované kanceláře a zasedací místnosti, včetně veškeré administrativní i jiné podpory ze strany asistentek. Klient se může plně věnovat své činnosti a kolektiv centra zařídí veškeré služby kolem. Kanceláře k pronájmu jsou velmi dobře přehledné a jejich umístění vyhovující vašemu dennímu užívání.

  • Pronájem kanceláří Praha 5
  • Registrace sídla společnosti. Virtuální kancelář
  • vybavené zasedací místnosti
  • recepce s administrativní a reprezentativní asistentkou
  • nadstandardně vybavené zázemí, kuchyňka, business lounge, televize, …
  • vysokorychlostní internet a veškeré potřebné IT včetně server room
  • síť LAN
  • non-stop přístup do kanceláře, ochranka
  • podzemní parkoviště

... kompletní podpora, služby a veškerý servis jaký klient vyžaduje

Cena

Díky velké variabilitě kanceláří, sestavujeme cenu přímo na místě během prohlídky centra. Návštěva centra je zařízena ihned, jakmile zašlete poptávku nebo zavoláte na non-stop linku. Veškeré profesionální služby naší společností jsou bez jakékoli provize a vycházíme maximálně vstříc veškerým potřebám zákazníka. Uspokojíme veškerá přání našich klientů.

Těšíme se na spolupráci.

Zašlete poptávku nebo volejte non-stop: +420 773 295 925

Štefánikova pronájem kanceláří Praha 5Štefánikova pronájem kanceláří Praha 5

Naši partneři:

Pronájem kanceláří Praha Kanceláře k pronájmu Praha Pronájem bytů Praha – pronájmy.cz Ubytování Šumava - www.sumava24.cz www.flora-online.cz – rozvoz květin po celé ČR

Náš web používá cookies pro personalizaci obsahu a statistiky návštěvnosti. Použitím webu s tím vyjadřujete souhlas – více informací.


Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.


Rozšířený formulář »