Pronájem kanceláře PrahaKlikni

Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.

Pronájem kanceláří Lazarská Karlovo náměstí Praha 2

domů

Lokalita >> Lazarská, 120 00 Praha 2


Pronájem kanceláří Praha – Lazarská, Karlovo náměstí

Kanceláře k pronájmu v srdci Prahy 2 jsou výborně dopravně dostupné na tramvaj a linky metra A, C. Rozměry se jedná o pronájem kanceláří středních velikostí s výměrou kolem 100m2. Tento pronájem vřele doporučujeme hlavně díky výborné dostupnosti a poměru kvalita/cena.

Kancelářské prostory nabízí 24/7 ostrahu, bezpečnostní službu, Alarm, ISDN přípojky, kabelové rozvody a vzduchotechniku.

V blízkosti budovy se nachází banky, lékárny, restaurace, nákupní střediska, obchody a nedaleko je Václavské náměstí. Blízkost centra Prahy nabízí veškerou podporu pro případná obchodní schůzky v kavárnách, pizzeriích nákupních centrech a ostatních restauracích.

Budova prošla rekonstrukcí a v současné době láká hlavně díky ceně, lokalitě a výborné dostupnosti.

Návštěva kancelářského centra k pronájmu je zařízena ihned, jakmile zašlete poptávku nebo zavoláte na non-stop linku. Veškeré profesionální služby naší společností jsou bez jakékoli provize a vycházíme maximálně vstříc veškerým potřebám zákazníka.

Těšíme se na spolupráci

Zašlete poptávku nebo volejte non-stop: +420 773 295 925

Pronájem kanceláří Praha 2 Pronájem kanceláří Praha 2 Pronájem kanceláří Praha 2 Pronájem kanceláří Praha 2 Pronájem kanceláří Praha 2

Spolupracujeme:

Pronájem kanceláře Praha a okolí Pronájem kanceláře Praha a celá ČR Ubytování Šumava Pronájem skladů Praha Rozvoz květin po celé ČR

Náš web používá cookies pro personalizaci obsahu a statistiky návštěvnosti. Použitím webu s tím vyjadřujete souhlas – více informací.


Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.


Rozšířený formulář »