Pronájem kanceláře PrahaKlikni

Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.

Pronájem kanceláří Ječná Praha 2

domů

Lokalita >> Ječná – I.P.Pavlova, 120 00 Praha 2


Pronájem kanceláří Praha 2 – Ječná ulice

Nabízíme pronájem kanceláří Ječná Praha 2, výborně dopravně dostupné business centrum na metru „C“ I.P. Pavlova, o výměrách 15 – 300 m2. Z oken kancelářské budovy v Ječné ulici je možné vidět Ječnou ulici a její obchodně i občansky vybavené okolí.

Všechny kanceláře k pronájmu Ječná jsou rekonstruovány. V budově je recepční provoz 24 hod., výtahy, úklidové služby, každé patro má vlastní zabezpečovací systém, vybavenou kuchyňku a sociální zařízení. Je možno zabezpečit parkování v garáži nebo v areálu objektu (pod uzavřením). V přízemí budovy je prodejna lahůdek.

Blízkost centra Prahy nabízí veškerou podporu pro případná obchodní jednání v kavárnách, pizzeriích nákupních centrech a ostatních restauracích.

Návštěva kancelářského centra je zařízena ihned, jakmile zašlete poptávku nebo zavoláte na non-stop linku. Veškeré profesionální služby naší společností jsou bez jakékoli provize a vycházíme maximálně vstříc veškerým potřebám zákazníka.

Těšíme se na spolupráci.

Zašlete poptávku nebo volejte non-stop: +420 773 295 925

pronájem kanceláří ječná pronájem kanceláří ječná pronájem kanceláří ječná pronájem kanceláří ječná pronájem kanceláří ječná

Náš web používá cookies pro personalizaci obsahu a statistiky návštěvnosti. Použitím webu s tím vyjadřujete souhlas – více informací.


Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.


Rozšířený formulář »