Pronájem kanceláře PrahaKlikni

Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.

Pronájem kanceláře

domů

Vylepšete si svůj pronájem kanceláře některým z našich tipů. Jde o několik dobře vybraných věcí, kterými lze udělat kancelář útulnější a inspirativnější pro vaši práci.

Pro každého je důležité, aby na něj okolí, ve kterém pracuje, působilo stresově, nevyváženě a nikdo by se v něm necítil dobře. Zároveň je podloženo, že když se cítíte v práci spokojeně, stejně tak, jako doma, zvýšíte tím svou produktivitu. První krok je tedy zvelebit si pracovní prostředí.

Obrazovka počítače v úrovni očí

90% lidí pracuje na notebooku. Jak ho máte umístěný na stole?

Stojan na notebooku Vám umožní si zvednout monitor do výšky očí a kovové tělo stojanu pak napomáhá chlazení Vašeho zařízení. Tato pomůcka Vám jistě ušetří mnoho bolesti za krkem, které by se Vám jinak dostalo právě kvůli hledění směrem dolů na monitor.

ART je vše – i v kanceláři

Umění uklidňuje a motivuje. Ve Vaší kanceláři nesmí chybět alespoň jeden kousíček umění, ať už se jedná o obraz, skulpturu, nebo o sošku. Výběr je na Vás, ovšem lepší pocit zaručujeme ve všech případech.

Vymalovaný pronájem kanceláře baví všechny

A je to tady. Jedna z nejdůležitějších věcí v kanceláři je barva zdí.

Zvolená barva kanceláře je jistě věc, nad kterou mnoho lidí nepřemýšlí a přesto má docela zásadní vliv na celkové pocity člověka uvnitř ní.

  • Světle oranžová = energická barva, povzbuzuje kreativitu, nadšení a podporuje pocit štěstí
  • Šedá = neutrální barva, lze jí nakombinovat s černou, bílou, nebo hnědou. Jedná se o klidnou barvu, která nevzbuzuje emoce
  • Mechová zelená = Dodá kanceláři teplo, vhodná pro samotáře, osvěžující barva
  • Krémová / béžová = další neutrální barvy, u kterých se dobře kombinuje nábytek. Vhodné do kanceláří o všech velikostech
  • Světle modrá = uklidňuje, podporuje produktivitu a pomáhá při koncentraci
  • Světle hnědá = pocit síly
  • Olivová = vhodná do míst, kde se dlouho soustředíte na jednu a tu samou věc. Dobře se kombinuje s černou a hnědou
  • Purpurová = podporuje kreativitu, koncentraci a motivaci

Květina v kanceláře – útulnější pronájem

Hlavní naší radou je pořízení rostliny. Spousta výzkumů prokázala, že příroda nás podvědomě činí šťastnější. Dobrá volba jsou například nenáročné sukulenty. Nepotřebují téměř žádnou péči, nerostou moc do výšky a do délky. Dále pak palmy pomáhají čistit ovzduší a opět nejsou náročné k údržbě. Můžete také sáhnout po okrasnějších květinách, jako například orchideje. Banánovník by taky nemusel být špatný, ne?

Hrnek na kávu v kanceláři – pohoda, která hřeje

Zahřejete se někdy kávou nebo čajem? Kdo by si nedal kávu, když potřebuje trochu nabudit. Ať již pijete kávu, nebo čaj, rozhodně budete potřebovat odolný hrnek, který udrží nápoj co nejdéle teplý, případně studený. Je nám jasné, že káva je takový startér pro spousty lidí a ani my si bez něj nedokážeme představit ráno. Pokud volíte odolný hrnek, zkuste ten, který je vyrobený z nerezové oceli.

Pohodlná židle – polovina úspěchu

Sedavá práce není ideální, ale nedá se nic dělat. Několik hodin sezení na židli je jistě nezdravé. Člověka z toho bolí záda, ničí si páteř a může mu být až nevolno. Pořiďte si do kanceláře pohodlný polštářek, který Vám napomůže s lepším držením páteře a odprostí Vás od spousty bolavých večerů. Dále můžete sáhnout i po menším rehabilitačním míči, díky kterému budete sedět rovně bez nutnosti sebekontrolování se.

Uspořádaný stůl – organizovaná a úspěšný práce

Máte na stole nepořádek? Je obecně známo, že nepořádek způsobuje u člověka úzkosti. Pokud se rozhodnete si uklidit stůl, budete se cítit nejen lépe, ale dokonce budete mít i více místa na lokty a tím pádem se zvýší i Váš komfort.

Digitalizace zápisků – úspora času

Jak zapisujete svoje poznámky? Patříte mezi osoby, které si během schůzky narychlo načmárají poznámky a poté se v nich nevyznají? URčitě Vám pomůže Moleskin Smart Writing Set. Díky této pomůcce si můžete pomocí chytrého pera zapsat poznámky do speciálního poznámkového bloku a ten poté Vaše poznámky převede do digitální podoby a uloží přímo do vašeho smartphonu. Toto Vám jistě usnadní následné sdílení poznámek a rozlušťování Vašich čmáranic.

Relaxace a produktivita díky novým aplikacím

Znáte aplikaci Nosily – www.noisly.com?

Máme na mysli aplikaci Noisly, která kolem Vás vytvoří příjemnou atmosféru, díky správnému mixu zvuků. Jedná se o tzv. bílý šum, který Vám napomůže soustředění a lepším výkonům v kanceláři.

Energie bez omezení – kupte si powerbanku

Asi ji znáte dobře. Powerbanka se hodí kdykoliv a kdekoliv. Nabijete svůj mobil a můžete fungovat dál bez nutnosti zásuvky v kanceláři. Navíc se nebudete ráno muset stresovat, že jste zapomněli přes noc zapojit mobil do nabíječky.

Zařízení a vybavení Vaší kanceláře jsou opravdu důležité. Věnujte zútulnění kanceláře dostatek času, vyplatí se vám to. Pokud si nevíte rady, kontaktuje nás a my Vám rádi poradíme.

Pražské kanceláře

Spolupracujeme:

Pronájem kanceláře Praha a okolí Pronájem kanceláře Praha a celá ČR Ubytování Šumava Pronájem skladů Praha Rozvoz květin po celé ČR

Náš web používá cookies pro personalizaci obsahu a statistiky návštěvnosti. Použitím webu s tím vyjadřujete souhlas – více informací.


Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.


Rozšířený formulář »